Women's panties

Dámské kalhotky jsou po většinu dne neviditelné, o to víc ale záleží na jejich výběru. Jsou základem dámského šatníku, což my dobře víme. Proto jsme ušili kalhotky, které pro vás budou ty pravé a budete je chtít nosit neustále.

6 items total

Brands

Color

Cut

Size

Remove filters

6 items to display
 

Čím jsou bavlněné kalhotky CityZen® jedinečné

Naše dámské kalhotky jsou tím nejlepším, co si na sebe může žena vzít.

První informací, kterou se při jakýchkoliv potížích od gynekologa dozví, je, že by měla začít nosit pouze bavlněné spodní prádlo. Naše kalhotky jsou vyrobené z prémiové bavlny s příměsí 5 % elastanu pro lepší pružnost pleteniny. Tento požadavek kalhotky CityZen® splňují.

Co se dozvíte v tomto článku?

Klíčové vlastnosti dámských kalhotek CityZen:

Na kalhotkách není vidět pot a do lícu nic nepropustí

    • Kalhotky fungují jako naše trička. Z rubu absorbují vlhkost, kterou rozprostřou do větší plochy a zvnějšku není nic vidět. Materiál díky tomu rychleji schne a tolik nestudí. Pro větší pocit jistoty je spodní vsazený klínek dvojitý.

Pohodlí je u kalhotek rozhodující

    • Kalhotky jsou klasického střihu s mírně zvýšeným pasem, aby padly všem typům postav. Vrchní kraj je začištěn dvojitým lemem, proto kalhotky nikde neškrtí a samozřejmostí jsou ploché švy.

Kalhotky mají antibakteriální úpravu

  • Materiál aktivně ničí bakterie, které se také díky dobré prodyšnosti a rychlejšímu odpařování vlhkosti nemnoží. Tím pomáhají udržovat ideální prostředí intimních partií.

Dámské černé kalhotky s úpravou CityZen

Dámské antibakteriální kalhotky v černé barve, CityZen

Jaké jsou druhy kalhotek

Kalhotky, tak, jak je známe dnes, se jako spodní prádlo plně rozšířily až v 50. letech minulého století, ale za tu dobu vzniklo velké množství druhů.

Klasické kalhotky

My jsme zvolili klasické kalhotky hlavně proto, že chceme, aby naše móda byla správnou volbou pro co nejvíce žen. Jsou pro běžné využití ideální. Nabízí pohodlí po celý den a při nošení se nestahují.

Bývají obvykle vykrojenější v přední části a zcela zahalují zadeček. Hodí se opravdu každé ženě a to, že se jmenují klasické, neznamená, že jsou snad nudné. Ne nadarmo se kvalitě říká “nestárnoucí klasika”.

Brazilské kalhotky

Brazilky patří mezi nejvyhledávanější typ vůbec. Sedí až na bocích, níže nežli klasické, a jsou vhodné hlavně pro ženy s plochým bříškem. U většího nebo vyklenutého bříška je lepší mít kalhotky o něco vyšší. Pozornost je u nich věnována hlavně zadečku, který poodkrývají jen decentně.

Tanga

Tady mluvíme o nejodvážnějších kalhotkách, jaké si lze obléknout. Odkrývají celý zadeček a díky absenci textilního materiálu, který by jej zakryl, jsou pod oblečením takřka neviditelné. Skromný přední díl je se zadním spojen pouhými tenkými proužky materiálu.

Panties - bokové kalhotky

“Bokovky” jsou vcelku běžnou volbou mnoha mladších dívek. Často je vyhledávají kvůli sníženému sedu, a díky jejich bezešvé variantě. U té je nutné myslet na využitý materiál. Například tělové kalhotky bývají často polyamidové, což nemusí vyhovovat všem ženám - nejsou totiž prodyšné.

Tělové kalhotky CityZen jsou však vyrobeny převážně z bavlny, jsou tedy prodyšné a tím i pohodlné na nošení.

Hipster kalhotky

Daly by se opsat jednoduchým heslem oblečená, neoblečená. Na první pohled by se mohly zaměnit s klasickými kalhotkami, ale mají v sobě něco málo z boxerek, a sice náznak nohaviček.

Jsou oblíbené hlavně u dívek, které vyžadují větší míru zakrytí. Nejdůležitější jsou zmińované nohavičky. Hipsterky najdete ve variantě bokové i s vyšším pasem.

Dámské boxerky

U nich už můžeme říct, že se jedná o nohavičkové kalhotky. Jsou velmi pohodlné a oblíbené mezi ženami, které toho rády neodhalují moc. Jsou bokové, upnuté a vyznačují se různou délkou nohaviček. Jsou daleko zřetelnější, než u hipster kalhotek.

Vyhledávané jsou spíše na chladnější období roku, kdy jsou zahalené tlustšími materiály a nestane se, že by snad nohavičky jakkoliv vystupovaly.

Účelové a menstruační kalhotky

A nesmíme zapomenout ani na ryze “účelové” kousky, jako jsou poporodní kalhotky, inkontinenční a menstruační kalhotky. Kromě menstruačních se dá říct, že zde bývá střih a styl druhořadá věc. Důležité je, aby plnily svou funkci.

Dámské kalhotky CityZen šeříková barva

Kalhotky hodící se při menstruaci

I když kalhotky CityZen® nejsou menstruační, jsou v tomto čase velkým pomocníkem. Díky prodyšnosti, kterou bavlna nabízí, ale také díky antibakteriální úpravě, jsou na nošení velmi příjemné.

Z vnitřní strany do lícu nic nepropustí, tedy zamezí i lehkému protečení. A pocit jistoty je v těchto dnech neocenitelný.

Jak se starat o dámské kalhotky CityZen®

Nevyžadují žádnou speciální péči, nicméně je nutné při praní dodržovat několik pravidel:

  • Perte je na 30 °C,
  • nepoužívejte prací prášek na bílé prádlo, ani aviváž
  • nesušte v sušičce,
  • pro aktivování úpravy doporučujeme občas přežehlit z rubové strany.